"Gotham" wchodzi na drugi poziom !

Druga seria "Gotham" to nie tylko spotkanie ze starymi znajomymi, poznamy także nowe twarze. Obok znanej już obsady, pojawią się też nowe nazwiska: Dustin Ybarra (Ted 2, Chłopaki do wzięcia) , James Frain (Czysta Krew, Jeździec znikąd) i Jessica Lucas (Agent XXL, Martwe Zło).W głównej strukturze fabuły nie na potkamy na żadne niespodzianki, natomiast serial nabierze jeszcze większego tempa,rozbudowując poboczne wątki fabularne o  kolejne czarne charaktery, znane większości z komiksowej sagi Batmana. Poznamy w końcu młodego Jokera, którego tak brakowało w pierwszej serii. Postać ta będzie
sukcesywnie rozwijana, co raczej nie powinno dziwić nikogo, przecież to najbardziej rozpoznawalny przeciwnik Batmana. Gotham wzbogaci się także o Mr. Freeza, Szalonego Kapelusznika, Pana Dwie Twarze, Dr. Strange, byłego przyjaciela Buce'a - Tommy'ego Elliota i odrażającego Cayface. Autorzy zapowiedzieli tez progres postaci Edwarda Nigmy, z którym mieliśmy przyjemność spotkać się w pierwszym sezonie. 

W drugiej części serii będziemy świadkami przeobrażania się cichego i skrytego Edie'go w szalonego złoczyńce o pseudonimie- człowiek zagadka. Duży nacisk położony zostanie też na rozwój postaci młodego Bruce'a Wayne'a. Jak zapowiadają twórcy, ma być w nim więcej Batmana niż dotychczas. Przy udziale swojego kamerdynera- Alfreda, młody panicz Bruce zacznie stopniowo zmieniać się w super bohatera. Tajemnicą nadal pozostaje dwójka innych,nowo wprowadzonych do fabuły postaci. Autorzy zdradzają tylko że, jedna z nich będzie niezwykle inteligentnym i przystojnym dżentelmenem, z kolei druga opisywana jest jako uwodzicielsko -sexowna i  powalająca. 

Z kim będziemy mieli do czynienia? Na odpowiedź musimy zaczekać do premiery drugiego sezonu. Na szczęście to już nie długo, emisja pierwszego odcinka nowej serii jest zapowiedziana przez stację Fox na 21 Września 2015r. 

Więcej o "Gotham" znajdziecie tutaj..firstpage, .lastpage {display: none;}